Chtěla oškubat exmanžela

Nevychovaná. To je asi nejmírnější slovo, jaké slušného člověka napadne, sleduje-li, jak Agáta Hanychová veřejně hovoří o bývalém manželovi Jakubu Prachařovi (37).

Takovou nadávku, kterou v souvislosti s ním použila, by si noblesní mladá dáma správně neměla ani v duchu pomyslet! Kdyby byla Agáta anděl, jistě by měla právo si na chybujícího exmanžela postěžovat, pokud možno publikovatelnými výrazy.

Ale v jejím případě jistou dobu dokonce ani nebylo jasné, zda dítě, které čeká, je vůbec chudáka Prachaře. Přesto se nevyvarovala vulgarit. Co se vlastně stalo? Nejde o nic menšího než o peníze.

Tanec na hrobě

Rebelka si zřejmě představovala, že rozvést se neznamená nic jiného, než oškubat bývalého muže jako čerstvě zabité kuře.

Patrně to vyčetla z časopisů, kde se dověděla, že například exmanželka Stevena Spielberga (74) Amy Irving (67) získala díky krachu manželství sto milionů dolarů, anebo Melissa Mathison (70), bývalá žena Harrisona Forda (78), se radovala z částky osmdesát pět milionů. Přála si snad být Agáta Hanychová jako ony? Už to tak vypadá.

Kde se stala chyba?

Nelze vyloučit, že toužila světu předvést, jak nebohého bývalého muže zadupe do země a na jeho pomyslném hrobě si zatančí vítězný čardáš, ozdobená briliantovým náhrdelníkem. Zlatý voči, jak se říká. „Když si budete někoho brát, udělejte si předmanželskou smlouvu, jo? Teda pokud nejste tak blbé jako já.

Protože holky na rozvodech vydělávají. Já očividně ne,“ dští oheň a síru dcera Veroniky Žilkové (59). Slovo, jímž označuje nebohého Prachaře, nelze publikovat a raději si ho ani nepředstavujte. Tady by se nad sebou měli zamyslet Agátini blízcí příbuzní i učitelé z mateřské a základní školy, protože evidentně někde udělali chybu.

Po rozvodu zůstal Agátě, která má s Prachařem Miu (3) a z předchozího vztahu Kryšpína (9), rodinný dům. To jí připadá žalostně málo, a fakt, že je nutné exmanžela i vyplatit, jí podrazil nohy úplně.

Veronika Žilková kvůli tomu prodala roubenku v Orlických horách, získala šest milionů, ale prý je to málo. „Tahle suma na vyrovnání určitě stačit nebude,“ vzteká se Agáta.

Rodina se zřejmě bude muset víc snažit a přinést rozezlené rebelce na zlatém podnose další miliony. Ta se snad poučí ze svých chyb a napodruhé se vdá za skutečného pracháče.

reklama
reklama

Komentáře