Staré dobré časy

Chudý jižanský kluk si podmanil celý svět

Staré dobré časy

Priscilla zůstala i po rozvodu jeho nejbližším člověkem. Nikdy spolu neztratili kontakt a Elvis jí volával i několikrát denně.

Znělo by to jako krásná pohádka o chudém chlapci, kdyby nepřišel ten smutný konec. Legendární zpěvák Elvis Presly (†42) nás totiž opustil nečekaně a hlavně příliš brzy.

Jako každý jiný obyčejný kluk si Elvis přál k jedenáctým narozeninám kolo a pušku. Od života si totiž tehdy nepřál nic jiného, než trávit svůj čas hraním s kamarády.

Stal se hýčkaným jedináčkem

Dostal ale svou první kytaru, což navždy změnilo jeho život. My bychom řekli, že v pravý čas. On totiž kamarádů moc neměl. Narodil se 8. ledna 1935 ve městě Tupelo do velmi chudé rodiny jen deset minut po svém starším bratrovi – dvojčeti. Malý Jasson ale jen krátce na to zemřel a Elvis se tak stal hýčkaným jedináčkem.

To ale ani náhodou neznamená, že by měl vše, na co si ukázal. Jeho rodiče byli velmi chudí a když byly Elvisovi pouhé tři roky, tatínek kvůli padělané směnce skončil ve vězení. To ještě více

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden