Chybí Patricii divoké mejdany?

Není to tak dávno, co PATRICIE PAGÁČOVÁ (32) tvrdila, že má na rodinu ještě dost času. Jenže než se nadála, má doma miminko a bujarému životu musela říct sbohem.


Potkat v horkých letních dnech herečku Patricii Pagáčovou (32),  známou ze seriálu Sestřičky Modrý kód,  s kočárkem na zahrádce nějaké příjemné hospůdky, není prý ničím výjimečným. Mladá maminka si tu a tam odskočí na jedno točené, aby uhasila žízeň a možná tak trochu zavzpomínala na staré dobré časy.


„Musela jsem si od manžela malinko cucnout, abych věděla, jestli je to čepovaný pivo pořád stejně dobrý… A je,“ napsala před časem na sociální síti ke své fotografii, kde jednou rukou drží kočárek a druhou půllitr s pivem.


Zdá se ale, že jedno pivo jen podráždí Patriciiny chuťové pohárky a zdaleka neukojí její touhy. Sama totiž přiznává, že když si jich nemůže dát pět, tak to nemá cenu.


Mateřství, kvůli němuž musela přehodnotit svůj dosavadní divoký životní styl, je tak pro herečku zřejmě pekelnou zkouškou sebeovládání.


Patricie se rozhodla neobětovat dceři celý život.

O někdejší hvězdě seriálu Ulice je prý dobře známo, že bývala ještě coby bezdětná pěknou pařmenkou a nezkazila žádnou legraci.   

Nezkazila žádný mejdan

Divoké mejdany plánovala s přáteli i několik týdnů dopředu a života si uměla užívat plnými doušky. Není proto divu, že mateřské povinnosti dlouho odkládala a dotěrné otázky týkající se jejího těhotenství ji přiváděly do varu.

Ostatně, Patricie se netají tím, že zjištění, že bude maminkou, pro ni bylo pořádný šok. „Miminko nebylo vůbec plánované, takže jsme byli oba překvapení a malinko zaskočení,“ přiznala se ještě v době svého těhotenství. Nakonec se ale s manželem Tiborem Pagáčem (30) shodli, že to vlastně přišlo v ideální čas.

Natáčí i s dcerkou

Pagáčová tvrdila, že by se ráda vymanila z role Terezy Jordánové, s níž v Ulici dospěla. Mateřství odkládala i proto, aby se v kariéře posunula někam dál.

Kdo by si ale myslel, že maličká Bibiana slavné mámě plány překazí, pletl by se. Patricie natáčí další řadu Superstar a její kariéra běží směle dál. Jenom ty mejdany s kolegy si bude muset protentokrát zřejmě odpustit.

reklama
reklama

Komentáře