Chýlková se mění k nepoznání

Dělá si z manželky zase srandu, nebo to myslel vážně?

Herečtí manželé Ivana Chýlková (57) a Jan Kraus (67) se nikdy nebáli být jiní než ostatní. A dokazují to i v době, kdy většina kolegů jen lomí rukama nad současnou situací. Oni jsou prý naprosto spokojení.

Podle herce a moderátora Jana Krause (67) se jim život naprosto změnil. Díky karanténě se totiž údajně stalo něco, v co on už ani nedoufal. Ivana Chýlková (57) se prý začala ohánět v kuchyni. Přitom se vždycky prezentovala tak, že jediné, co zvládne uvařit, je voda na čaj, a pokud by se prý její partner nenajedl v restauraci, doma by na něj čekal jen namazaný chleba.

O Ivaně se ví, že v kuchyni zrovna doma není

„Ivanka vaří,“ radoval se ve vysílání Kraus. A pokračoval v popisu toho, jak idylickou prý teď mají domácnost. „Dávám jí tu myšlenku, co vařit, nebo ji vezu na nákup a jdeme spolu jako takoví úplně nudní manželé.

Vezu ji, ona nakoupí, pomůžu jí s taškou, oba jsme dojatí, jak nám to klape. Pak vytře a já jsem v slzách, jak pěkně žijeme,“ rozpovídal se Kraus. Je ale nutné podotknout, že Jan je vyhlášeným mistrem sakrasmu, a tak je potřeba brát jeho slova s velkou rezervou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden