Chystá konečně dlouho odkládanou svatbu?

Herečka značně omezila práci a léto chce mít po dlouhé době volnější.

Na svatbu SANDRY NOVÁKOVÉ (40) a VOJTĚCHA MORAVCE (35) se ptá snad každý. Nyní se ale zdá, že tento rok se jejich sen už konečně stane skutečností.

Od jejich zásnub uběhly už dva roky a žádné do roka a do dne se tak nekonalo. Přitom to zpočátku vypadalo, že Sandra Nováková (40) z 1. MISE nebude s veselkou s režisérem Vojtěchem Moravcem (35), s nímž má syna Mikuláše (6), zrovna otálet.

Těžko říct, zda za neustálé odkládání mohla koronavirová pandemie, příliš mnoho práce nebo něco úplně jiného. Zdá se však, že letos v létě se už herečka konečně dočká a stane se z ní paní Moravcová!

Topí se v práci

Jistý podíl na tom, že ještě sympatičtí snoubenci nejsou svoji, hraje určitě i jejich společná práce. Sandra a Vojtěch se totiž potkávají nejen na

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden