Chystá krutou pomstu za manželovu nevěru?

Zdá se, že Veronika Žilková nehodlá dát Martinu Stropnickému vůbec nic zadarmo a život mu pořádně znepříjemní. Už nyní to vypadá, že bude svých činů hořce litovat.

Nechce se věřit, že by temperamentní VERONIKA ŽILKOVÁ (60) přešla zradu manžela MARTINA STROPNICKÉHO (65) pouhým mávnutím ruky. Co má herečka v plánu? Hodlá nevěrnému manželovi rozvod ještě pořádně osladit?

Nejen Veronice Žilkové (60) zůstává rozum stát nad tím, že se její muž Martin Stropnický (65) rozhodl zničit jejich osmnáct let trvající vztah jen kvůli tomu, že by si prý rád na důchod ještě něco užil. Řeč je pochopitelně o ženách, životu bez závazků, bez vysvětlování a ohlížení se na rodinu nebo manželku.

Přestože by byl bývalý herec nepochybně rád, kdyby jeho odchod od rodiny proběhl ve vší tichosti, bude tomu očividně přesně naopak. Žilková a její blízcí zřejmě nemají v plánu dát nevěrnému Stropnickému nic zadarmo. Ostatně, může se jim

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden