Chystá mu tvrdou lekci?

Zdá se, že vášeň ve vztahu pozvolna vyhasíná. S tím se herečka nechce smířit a vyrazila do boje.

Hvězda Sestřiček Sandra Nováková (39) si v seriálu okatě užívá žhavých scén, o které s fešákem Janem Nedbalem (30) nemá nouzi. Nejde si nevšimnout, že to mezi kolegy jiskří. Už si toho začíná všímat i její partner Vojtěch Moravec (34). Vzniká snad při natáčení nový milenecký pár?

Ikdyž herečka Sandra Nováková (39) příští rok oslaví čtyřicátiny, stále vypadá jako holčička, a tak není divu, že se kolem ní točí nejeden kolega. Zatím s nimi jako představitelka doktorky Saši Růžičkové v seriálu Sestřičky prožívá jeden románek za druhým jenom v seriálu.

Sympatického Ondřeje Rychlého (28) vystřídal sexy fešák Jan Nedbal (30), o kterém se šušká, že se mu krásná brunetka moc líbí a sympatie prý dává okatě najevo. A Sandra údajně nezůstává imunní. Chce snad dát lekci svému partnerovi Vojtěchu Moravcovi (34)?  Vojta se doposud zdál být

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden