Můj čas na kafíčko

Chystá se Monika Marešová utéct ze zlaté klece?

Můj čas na kafíčko

Nemusí řešit peníze, život v luxusu si můžou dovolit. Opravdu to je ale přesně to, co od života Monika Marešová vždy chtěla? Zdá se, že úplně ne.

Monika Marešová (43) si nemůže stěžovat, že by na ní manžel Leoš Mareš (48) šetřil. Jsou pro ni ale peníze a luxus vším, nebo začíná zjišťovat, že pravá láska a oddanost jsou v životě mnohem víc?

Pokud si bývalá módní redaktorka Monika Marešová (43) vysnila, že jednoho dne najde muže, který ji bude rozmazlovat a zahrnovat luxusem, pak se jí to splnilo.

Moderátor Leoš Mareš (48) na ní rozhodně nešetří, a jakmile se Monice něco líbí nebo by chtěla vyjet na exotickou dovolenou, nemá problém to zaplatit. A jelikož se moderátor často prezentuje jako skvělý otec, zdá se, že je v jejich manželství

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden