Chystá se Petruchová Borhyové zničit její kariéru?

To tu dlouho nebylo. Válka na televizních obrazovkách jako řemen. Borhyová má sice za sebou léta úspěšné kariéry, ovšem mladičká kolegyně jí šlape na paty!

Kdo by to byl řekl, že právě VERONIKA PETRUCHOVÁ (26) bude mít možnost připravit letitou moderátorku LUCII BORHYOVOU (44) prakticky o vše, co si vydobyla. Jak se do takové pozice dostala?

Dlouhé roky neměla na televizních obrazovkách coby moderátorka žádnou konkurenci. Lucii Borhyovou (44) všichni milovali a na Nově měla jasné místo. Poslední dobou se ale zdá, že jí roste konkurence v mladičké Veronice Petruchové (26), která přitom původně jen střídala svou pohlednou kolegyni Ivetu Vítovou (39).

Své šance se ale chopila skvěle a nic nenasvědčuje tomu, že by měla v případě návratu Vítové na obrazovky skončit. Je to ale úplně

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden