Chystá se skončit v posteli s dalším vlivným mužem?

Za svou úspěšnou kariérou dokáže jít pořádně tvrdě a nebojí se při tom ničeho.

Už více než tři roky chodí Eva Perkausová (26) s podnikatelem Ivanem Heckem (37). Sice říká, že je s ním spokojená, ale možná nemluví úplně pravdu. Proč reálně hrozí, že brzy skončí v náruči někoho úplně jiného?

Opravdu je ale moderátorka zpravodajství na Primě Eva Perkausová (26) ve vztahu se svalovcem Ivanem Heckem (37) tolik spokojená, že by ho nevyměnila za nic na světě? Blonďatá kráska se sice snaží působit, že je v jejím osobním životě vše v pořádku, ovšem je tu mnoho indicií, které naznačují pravý opak.

Má kolem sebe velkou konkurenci

Především pak kariérní život Evy se nevyvíjí směrem, kterým by asi chtěla. Sice se vrátila ze ShowTimu do hlavního zpravodajství, což ji potěšilo, už méně ale asi to, kdo ji v pořadu o showbyznysu nahradil. Především Gabriela Koukalová (31) je mezi televizními diváky čím dál oblíbenější, mezi pánským pokolením pak o to víc, že nedávno nafotila odvážné snímky pro pánský časopis.

A když se k tomu připočte, že i její verbální projev nepostrádá na kvalitě, je tu pro Perkausovou velká konkurence. Nehledě na to, že během moderování zpráv nemá takovou možnost ukázat svou atraktivní postavu. „Je mi líto, že jsem se musela rozloučit s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře