Chystá se skončit v posteli s dalším vlivným mužem?

Za svou úspěšnou kariérou dokáže jít pořádně tvrdě a nebojí se při tom ničeho.

Už více než tři roky chodí Eva Perkausová (26) s podnikatelem Ivanem Heckem (37). Sice říká, že je s ním spokojená, ale možná nemluví úplně pravdu. Proč reálně hrozí, že brzy skončí v náruči někoho úplně jiného?

Opravdu je ale moderátorka zpravodajství na Primě Eva Perkausová (26) ve vztahu se svalovcem Ivanem Heckem (37) tolik spokojená, že by ho nevyměnila za nic na světě? Blonďatá kráska se sice snaží působit, že je v jejím osobním životě vše v pořádku, ovšem je tu mnoho indicií, které naznačují pravý opak.

Má kolem sebe velkou konkurenci

Především pak kariérní život Evy se nevyvíjí směrem, kterým by asi chtěla. Sice se vrátila ze ShowTimu do hlavního zpravodajství, což ji potěšilo, už méně ale asi to, kdo ji v pořadu o showbyznysu nahradil. Především Gabriela Koukalová (31) je mezi televizními diváky čím dál oblíbenější, mezi pánským pokolením pak o to víc, že nedávno nafotila odvážné snímky pro pánský časopis.

A když se k tomu připočte, že i její verbální projev nepostrádá na kvalitě, je tu pro Perkausovou velká konkurence. Nehledě na to, že během moderování zpráv nemá takovou možnost ukázat svou atraktivní postavu. „Je mi líto, že jsem se musela rozloučit s

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden