Chystá snad založit novou rodinu?

Zdá se, že to Lucie Borhyová (41) se svým současným partnerem Michalem Smečkou (30) myslí opravdu vážně. Sice ho ještě stále nepředstavila jako svého oficiálního partnera, ovšem nedávno je fotografové přistihli společně ruku v ruce v jednom z nákupních center, kde si společně rozdávali úsměvy a působili jako dvě hrdličky.

„V partnerovi musím mít někoho, komu mohu důvěřovat, o koho se mohu opřít,“ popsala Borhyová a vypadá to, že přesně tyto podmínky právě Smečka splňuje. Dojde k posunu v jejich vztahu? Dokonce si prý po boku o deset let mladšího muže dokáže představit i to, že ke své dceři a synovi do budoucna přidají dalšího potomka.

„Co se má stát, tak se stane,“ uvedla oblíbená moderátorka, která se v tomto ohledu prý raději chce nechat překvapit. Možná tak na společné dítě začal trochu tlačit Michal, který je stále bezdětný a v tomto ohledu je oproti své starší partnerce značně pozadu.

Sliby, chyby Otázkou ale je, zda nedává Borhyová svému příteli pouze plané naděje. Přece jenom pokaždé, když už se svým předešlým partnerem založila rodinu, nakonec to mělo nešťastný konec a přišel rozchod.

Právě proto je nyní tak zdrženlivá a veškeré otázky týkající se jejího soukromého života jsou pro ní krajně nepříjemné.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden