Chystají společně utajenou svatbu?

Ačkoli se v minulosti v manželstvích několikrát zklamala, do svého současného partnera, fitness trenéra Radka Filipiho (38) je zpěvačka Lucie Bílá (56) zamilovaná až po uši.

Skvělý milenec, ale také ochránce

Je pro ni nejenom milujícím partnerem, ale rovněž ochráncem během jejích koncertů. Před dvěma lety se zasnoubili a v minulém roce oslavili šestileté výroči svého vztahu.

Není tak divu, že se v jejich okolí čím dál více spekuluje, že dojde na svatbu. Proč se ale stále odkládá? Když už byla Lucie Bílá vdanou paní, nikdy jí to příliš dlouho nevydrželo.

Bude ji chtít Radek Filipi (38) dostat do chomoutu?

V manželství nikdy štěstí nenašla

V minulosti si vzala hudebníka Stanislava Penka (48), ovšem vydržela s ním v manželství pouze rok v letech 2002–2003. Velkou lásku prožívala i se zpěvákem Václavem Noidem Bártou (41) a i s ním skončila v roce 2006 před oltářem.

Ačkoli jim to moc slušelo a působili jako sehraná dvojka, ani s ním jí to nevyšlo a k rozvodu došlo pouhé dva roky po svatbě. Možná právě tyto zkušenosti s manželstvím jsou pro Bílou varováním před dalším podobným svazkem.

Sice Filipiho miluje a chce s ním být co nejdéle, ovšem dobře ví, že takhle to s muži měla i v minulosti a jakmile se stala jejich manželkou, jako by láska postupně opadala a vztah přestal ztrácet jiskru. Nelze tak vyloučit, že ačkoli jsou Bílá s Filipim zasnoubení, ke svatbě v nejbližší době vůbec nemusí dojít.

A pokud ano, nechají si to co nejdéle pro sebe. Možná právě bez mediálního drobnohledu jim bude mnohem lépe. Což se ostatně už děje, protože si soukromí opravdu hodně chrání, i když je můžeme společně často vidět ve společnosti. Je ale evidentní, že zpěvačku baví život vedle výraznější mladšího partnera.

Je krásnější než kdykoli předtím

Hlavně díky fitness trenérovi totiž aktuálně vypadá lépe než kdykoli předtím a její postava je ve špičkové formě. Chce se mu vyrovnat a není divu. Filipi vypadá opravdu skvěle a na jeho těle není snad ani gram tuku.

A právě muži s vypracovanou postavou jsou pro Bílou něčím, čemu nedokáže odolat. A chce se si ho tak udržet za každou cenu. A dokud si ho nevezme, možná má pocit, že on se o ni stále musí snažit a bojovat o její přízeň.

Že jednoduše nemá nic jistého. A možná právě to je jejich pomyslný recept na spokojený vztah. I když se totiž během společných skoro sedmi let i rozešli, v současnosti jim to stále klape.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden