Chystají svatbu kvůli těhotenství?

Kápl konečně stárnoucí a zklamaný donchuán Jakub Prachař na tu pravou? A bude mu Sára věrná? A je to láska, nebo jenom okouzlení?

Neexistuje žádná statistika, kolik hereckých párů, jež k sobě zahořely během natáčení, vydrží a kolik se jich rozpadne. Ale jisté je, že proti lásce Jakuba Prachaře (38) a Sary Sandevy (24) hovoří několik faktorů. Co má ten chlapík dělat, aby zase nedopadl jak sedláci u Chlumce?


Nadaný herec a zpěvák už několikrát prokázal, že umí zdařile zaútočit na nejvyšší mety, mezi jeho známostmi byly samé krasavice a vesměs holky od filmu a ze showbyznysu a ani krásná bruneta Sara Sandeva (24) není výjimkou.

Proč ho ale opouštějí, resp. jsou mu nevěrné? Není problém v tzv. Kotkově syndromu, tedy že když pomine chvíle okouzlení z vtipnosti a chlapecké mentality, přijde u jeho lásek vystřízlivění, že se nechová jako chlap a je tzv. příliš hodný a zároveň odmítá dospět a hrát roli autority?

Na mladinkou Saru Sandevu to letos při natáčení Dvojky na zabití nepochybně zahrál výborně, takže jí nečinilo žádné potíže poslat k vodě (už podruhé během čtyř let) svého dosavadního partnera, fešáckého fotbalistu Václava Černého (24), který válí ligu v Holandsku a s nímž se rozešla po telefonu – „čutálista“ zjevně všemi mastmi mazanému, a hlavně vtipnému herci, který Saře ukázal přece jenom jiné duševní obzory, nemohl konkurovat.

Potud normální život. Má ale jejich vztah do budoucna vzhledem k věkovému rozdílu šanci na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama