Chyť si mě, jsem tvoje zlatá rybka!

Je krásná, je úspěšná, je za vodou a působí dojmem, že tohle všechno, plus dva synové k tomu, jí k životu stačí. Je to ale skutečně tak?

Je to už tři roky, co je zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (41) single. Po nepříjemném rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (38) se zdá, že na muže dočista zanevřela. Sama se dokonce nechala slyšet, že žádného nového partnera nehledá a toto téma je pro ni tabu.

„To je naprosto zavřené, je to na čtyřistatisíc západů a není to vůbec téma pro mě,“ tvrdila zarputile ještě loni v létě. Teď se ale zdá, že by nového muže ve svém životě přivítala s otevřenou náručí. A nejen jeho. Nevydařené manželství jí dalo hodně zabrat.

A tak se zpěvačka, která je známá tím, že mluví několika jazyky, má doktorát z filozofie a ráda chodí všude pěšky, v posledních letech uzavřela do sebe a začala

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden