Čím druhé tak odrazujete

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou někteří lidé oblíbení a středem pozornosti, aniž by se o to nějakým způsobem snažili a jiní lidé, od sebe většinu odpuzují.

Ukazuje se, že to není jen o našem vzhledu a osobních kvalitách. Některé návyky nás doslova odrazují od člověka a my s nimi prostě nechceme mluvit. Podle průzkumu nemá 96 % žen na seznamce zájem chatovat s člověkem, který dělá gramatické chyby.

Většina lidí však pravděpodobně věnuje větší pozornost správnému pravopisu než nadváze potenciálního partnera nebo pochybnostem o sobě. Důležité je také dostatečně se vyspat. Lidé se nevědomky snaží vyhýbat těm, kteří vypadají nezdravě. Deprivace spánku nás dělá nervózními a nevrlými.

Ve stresující situaci tělo spustí chemickou „továrnu“, kde nadledviny uvolňují hormony kortizol, adrenalin a prolaktin (u žen). Vysoká hladina kortizolu způsobuje, že od sebe odrazujete potenciální partnery.

Záliby a přátelé


Nemusíte být neuvěřitelně krásní, abyste přilákali opačné pohlaví. Kromě úsměvu stačí mít nějaké záliby, prostě nežít nudný a fádní život s telefonem v ruce. Žádní přátelé Lidé, kteří mají mnoho přátel, vypadají atraktivněji. Tón pleti také ovlivňuje náš vzhled.

Díky nahnědlému pigmentu v našem tónu pleti vypadáme atraktivněji. Jde o to, že melanin a karotenoidy odpovědné za zbarvení pokožky jsou také odpovědné za imunitní systém. Lidé nevědomky hledají zdravého partnera, a proto je bledá pokožka odrazuje.

Nevychovanost, lenost

Tyto dvě vlastnosti zcela zaručeně odpudí lidi z vaší přítomnosti.. A ještě něco. Většina lidí nesnáší hloupé „machrování“. Ženy mají rádi muže, kteří riskují, ale ne hloupá rizika.

Jinými slovy, extrémní sporty, špatné návyky a nebezpečná jízda ženy nepřitahují. Díky rizikům, jako je hašení požáru nebo práce s nebezpečnými zvířaty, se však člověk stane hrdinou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden