Čím jeden druhého dokážou ranit?

Zvládnou Zlata s Petrem zachránit manželství, které se jim rozpadá před očima?

Nebýt ošklivých událostí, které se v jejich životech odehrály, nikdy by spolu nebyli. Osud ZLATU ADAMOVSKOU (62) a PETRA ŠTĚPÁNKA (72) přesto svedl dohromady.

Ikdyž působí Zlata Adamovská (62) s Petrem Štěpánkem (72) jako idylický pár, umějí jeden druhému i pořádně ublížit. A tak se občas možná stane, že se poklidná domácnost promění v tichou. „Řekli jsme si, že si budeme říkat pravdu, ale pořád a všem, a často je to nepříjemné,“ prozradila hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Řeší vše na rovinu

Vypadá to tak, že jeden před druhým nemají žádné tajemství, což je vcelku překvapivé. Přece jen, oba už si v životě prošli mnohým a musí jim být jasné, že některé prkotiny je lepší zatajit a nechat si pro sebe, než s nimi zbytečně zneklidňovat svého partnera.

Díky tomu se totiž může předejít spoustě hádek a nepříjemných situací. Zlata s Petrem jsou ale zvyklí na to, že je jejich život jako na houpačce.

„Když si zrekapitulujete svůj soukromý život, jsou to velké sinusoidy, které vás provázejí,“ prozradil herec, který ale

Zbývá vám 56% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden