Čím si kazíte štěstí v lásce?

Opakují se vám v životě stále stejné situace, které vám působí bolest a trápení?

Potkáváte stále stejné typy mužů? Nebo vaše vztahy končí z podobných důvodů? Možná za to může vaše znamení. Hvězdy ale napoví, co vám brání být ve vztahu spokojená a proč si šlapete po lásce.

Beran (21. 3. - 19. 4.)

Máte potřebu se prosazovat. Jestli je váš protějšek pasivnější, dovolí vám, abyste vyhrála. Když ovšem narazíte na stejně bojovně naladěného partnera, stává se z lásky bitva. Když si tato rizika včas uvědomíte, zkusíte být ohleduplnější, ale vede to k vnitřním rozporům. Klíčem je najít vyváženost a rovnováhu.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Považujete vztah za zdroj své jistoty, stejně jako domov. Často věnujete víc času práci než partnerovi, ale čekáte, že partner pro vás bude vždy k dispozici, že automaticky spraví kapající vodovod. Zanedbávanému chlapovi však kolikrát nezbude než se

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden