Čím si udržela mladého chlapa?

Dělá vše, co on chce. Je to dobře?

Jsou jako reklama na štěstí. Vendula Pizingerová (49) září po boku muže, kterého zná od jeho osmi let, protože je synem její kamarádky. Proč jí to vyšlo právě s ním?

Pokaždé, když si spolu vyjedou za odpočinkem, je to zaručeně někam mimo civilizaci. Letos si letní dovolenou Vendula Pizingerová (49) s manželem Josefem (33) užili v Rumunsku.

Zázemí měli v dobře vybaveném terénním autě a užívali společně s malým synkem Josífkem, kterému bude v říjnu rok, divokou přírodu.

Pravidelně zásobovala sociální sítě fotografiemi, aby si pohled na spokojené dítě a svalnatého manžela užily i její fanynky. „Za celé Rumunsko jsme se ani jednou

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden