Můj kousek štěstí
Cítí, že jí ujíždí vlak?
Cítí, že jí  ujíždí vlak?

Několik posledních let tvrdila Hana Holišová (39), že se nikam nežene a nechává věcem volný průběh. Zejména pak rodině, manželství a dětem. „Říkám si, že jestli tyhle věci mají být, tak budou,“ dušovala se s tím, že nemíní nic ve svém životě lámat přes koleno. Jenže to jí bylo o pět let méně a nejspíš si byla jistá, že má na děti ještě času dost.

Její kariéra pro ni byla prvořadá a šla z jednoho velkého projektu do druhého. Dnes je ale, zdá se, všechno jinak! Začátkem srpna herečka oslaví čtyřicáté narozeniny a nejspíš jí začalo docházet, že čas je jejím nepřítelem. Ocitla se prý na životní křižovatce a přemýšlí, co bude dál.

Nechala se příliš unést 

Lidé z okolí pohledné brunetky se shodují, že své vyčkávání nechala Holišová zajít příliš daleko. Nechala se prý unést svou kariérou a úspěchem a teď čelí tvrdým následkům. Hvězda seriálu Ulice najednou podle kolegů neví, jak naložit se svým životem.

Začala vážně přemýšlet o tom, že by se měla usadit, jenže jaksi není s kým. Žádný ze vztahů jí moc dlouho nevydržel. Posledním oficiálním partnerem měl být tanečník Tomáš Smička (31). Od té doby ale uběhly téměř tři roky a po boku herečky se nikdo neukázal.

Dávala přednost práci 

Až nyní prý Holišová vidí, že neměla dávat tolik přednost své práci a kariéře. Má být pod velkým tlakem, protože její mladší kolegyně ze seriálu už mají děti i partnery a ona stále nic. Na krku má čtyřicítku a vidina, že by se mohla usadit, nikde. Vzdá se herečka myšlenky na mateřství, nebo se konečně začne spíše soustředit na svůj soukromý život?

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz