Moje šťastná hvězda

Cítí, že jsou si jeden druhému předurčeni

Moje šťastná hvězda

Prošli si složitými okamžiky, které vztah posílily.

Třebaže Orlanda Blooma (47) proslavily role v hollywoodských trhácích jako Piráti z Karibiku nebo Pán prstenů, je rodákem z anglického města Canterbury a ke svým britským kořenům se stále hrdě hlásí.

Málem byl na vozíku

Pevné rodinné zázemí mu pomohlo překonat i citový šok, který prožil ve 13 letech, kdy se dozvěděl, že jeho biologickým otcem není Henry Bloom, který ho vychovával, ale rodinný přítel Colin Stone. Nakonec se sblížil i s ním a oba muže považuje za velmi důležité osoby ve svém životě.

Jeho herecká kariéra se rozjela docela slibně, když si zahrál v jedné z epizod Vražd v Midsomeru a ve filmu Oscar Wilde, jenže pak si při pádu poranil páteř tak vážně, že lékaři mysleli, že

Zbývá vám 62% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden