Clint Eastwood se rozvedl, protože manželka narušila jeho soukromí!

Nedokázal jí odpustit, že do televize přivedla jeho dceru!

Už dávno je hollywoodský herec Clint Eastwood (90) filmovou legendou. Žen měl v životě spoustu, oženil se ale dvakrát. Druhou ženu Dinu Ruiz (55) si vzal v 66 letech!

Ačkoliv byl Clint Eastwood ženatý pouze dvakrát, stačil během svého dlouhého života přivést na svět celkem osm dětí s šesti partnerkami. Stalo se i to, že o jedné dceři - následku nemanželského úletu - se dozvěděl, až když byla dospělá. Jeho soukromý život tak byl stejně pestrý a bohatý jako jeho filmografie.

Posadili je vedle sebe

Poprvé se Clint oženil ve dvaadvaceti letech. Tehdy byl naprosto neznámým mužem, svoji hereckou kariéru měl ještě před sebou. Vystřídal několik zaměstnání, mimo jiné byl pastevcem, dřevorubcem, topičem nebo plaveckým instruktorem. S první ženou Maggie Johnson (89) měl dvě děti. Manželství, prokládané mnoha hercovými nevěrami, vydrželo 31 let.

Ostře sledovaný vztah měl Clint po rozvodu s hereckou kolegyní Frances Fisher (68), s níž měl dceru. Svoji druhou ženu, která byla výrazně mladší - o pětatřicet roků - poznal díky náhodě. Dina Ruiz (55) nebyla pro Clinta

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře