Můj kousek štěstí

Co dokáže Langmajer?

Lze očekávat, že Adéla bude držet basu

Televizní show Můj muž to dokáže, kterou moderuje Adéla Gondíková (49), občas naznačí slabiny, jež vztah celebrit v jejich soukromí ohrožují. V zápalu boje se projevují zajímavé vlastnosti a „mezi řádky“ lze číst i jistý napnelismus.

Hlavní moderátorka pořadu Adéla Gondíková (49) sice svého manžela plněním úkolů před kamerou netrápí, ovšem neodbytným otázkám směřujícím ke třináctiletému fungování vztahu sama neunikla.

O Jiřím Langmajerovi (56) a jeho avantýrách se toho v minulosti napsalo v bulváru tuny a málokdo věřil, že herec zůstane v manželství věrný. Co je za skutečností, že žádný úlet zatím nevyšel najevo?

Buď k němu nedošlo, či Langamajer dovedně zatlouká, nebo se přiznal, ale zatlouká Adéla. Herečka v každém případě svého muže důsledně vynáší do nebes, což, jak zřejmě brzy poznala, je účinný nástroj, jak si „Langoše“ ochočit.

Možná opravdu „zkrotila zlého muže“.

Sice nedávno přiznala, že i on dělá chyby, ale okamžitě zdůraznila, že na rozdíl od mnohých se k nim přizná. „Přijde a řekne: Udělal jsem chybu! Po týdnu přemýšlení. To jsem u žádného chlapa předtím nezažila,“ básní.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden