Co jim ničí manželství?

Prozradili svoje strachy a slabosti.

Přestože spolu herečtí manželé Linda Rybová (45) a David Prachař (62) žijí bezmála dvacet let, rozhodně není všechno zalité sluncem. Postupně přiznávají, co jim na tom druhém vadí!

Vztah herečky Lindy Rybové (45), kterou diváci znají ze seriálu Ulice, a herce Davida Prachaře (62), který se na televizních obrazovkách objevuje v seriálu Slunečná, patří k těm, o kterých veřejnost moc neví.

Jak si tedy vysvětlit to, že se v poslední době manželé pouštějí i do velmi osobních témat? Že by měli potřebu světu říci, že to u nich není ideální?

Nevinný zlozvyk dokáže zničit vztah

„Na začátku, těsně po zasažení Amorovým šípem, se vám ten druhý zdá naprosto bezchybný. Dokonce i jeho nejhorší vlastnosti se jeví jako naprosto pozitivní. Nebo aspoň nepodstatné. No, a pak začnou trochu vadit. Později vás už dovádějí k šílenství.

Nastává ponorková nemoc. Alergie,“ nechal se slyšet David na adresu svého manželství s Lindou. Zároveň ale také dodává, že když se přes to dokážou lidé přenést, výsledek stojí za to. A co konkrétně jeho na Lindě tak

Zbývá vám 61% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden