Co jste ještě nevěděli o seriálu Slunečná?

Půl roku po vysílání vystavil oblíbený seriál Slunečná tučný účet za natáčení. Nejnákladnější položky byly především kostýmy.

Nešetřilo se ani na maskérně nebo občerstvení pro herce. Kromě hlavních protagonistů Evy Burešové (26), Marka Lambory (25) a Barbory Jánové (30) se na place vystřídala spousta herců. Celkem 291.

Její šaty stály pořádný majlant!

Jednou z nákladných položek Slunečné byly kostýmy Burešové, která dostala stejné svatební šaty třikrát. Jedny si herečka oblékla při scéně, kdy čekala před kostelem, druhé do hospody, kde se na ni vylil guláš, a třetí využila, když běžela po schodech od svého fi lmového expřítele Štěpána.

Ale i ty herečka při běhu zašpinila. Ani zástěry obsluhy z hospody nebyly ošizené a jsou ušité z pravého denimu. Při natáčení hercům také dost vyhládlo, a na každý díl tak bylo připraveno přibližně deset porcí jídla a třicet sudů nealkoholického piva.

Spotřeba velkého množství materiálu vznikla i v zákulisí maskérny. Aby herci vypadali dobře na kameře, využili 24 litrů laku na vlasy, 1,5 litru make-upu, 0,7 kila pudru a 6 litrů dezinfekce na štětce a přes půl litru řasenky.

Proslýchá se, že nejvíce se fintily právě Eva Burešová a Barbora Jánová, které se prý kvůli tomu často dohadovaly, což sice nepotvrdily, ale zároveň jedna z nich odhalila, že v seriálu hádky v podstatě zbožňují.

Barbora Jánová a Vítězslav Bečka. Přebere jí její herecká kolegyně přítele?

Vedou drsnou válku?

„Ačkoli nejsme ve skutečném životě konfl iktní, takse nám hádky točí dobře. Užíváme si to, a hned, jak ta dramatická hádka skončí, obejmeme se. To už ale kamera nevidí,“ prozradila Eva.

Obě svorně tvrdí, že si sedly už od začátku natáčení. „Věděly jsme o sobě, ale osobně jsme se neznaly. Máme hodně společných věcí. Taky se od mladých hereček očekává, že si půjdou po krku.

Tak to ale nemáme a za to jsem ráda,“ tvrdí Jánová, která Evu oslovila jako první a pak zjistiliy, že toho spolu mají hodně společného a podobné jsou si i vzhledově. Jediné, co zatím nevědí, je, zda mají podobný vkus i na muže.

Aby si nakonec nevjely do vlasů kvůli mužům. Eva je zatím čerstvě po rozchodu a Barbora má svého přítele Vítězslava Bečku (25). Nebude jí ho chtít Burešová přebrat?

reklama
reklama

Komentáře