Co nám to předvádějí za taškařici?

Že se manželství pohádkového prince otřásá v základech, je jasné. To, co nejprve vypadalo jako ošklivá pomluva, se mění ve skutečnost ve smyslu přísloví o „každém šprochu“.

Vztahová partie, kterou v posledních měsících rozehráli manželé Trávníčkovi, už pomalu začíná připomínat příběhy z venezuelských telenovel. Údajný útok hackera, podivná prohlášení, všudypřítomný houslový virtuos i zásah policie, to jsou okolnosti, které naznačují, že tady opravdu není něco v pořádku.

Byl to útok?!

Nahoru a dolů, tak, zdá se, aktuálně skáče křivka jejich vztahu, který už od března dostává zabrat. Vše odstartovala zpráva o tom, že Monika Trávníčková se údajně rozhodla žít s houslistou Jaroslavem Svěceným (60).

Zprávu měl na svůj profil na sociální síti údajně napsat sám Pavel Trávníček, ale manželé tehdy vše dementovali, že se jedná o útok hackera a nic z toho není pravda. Kolotoč se ale točil dál a Monika byla čím dál tím víc spojována se slavným houslistou.

Jako jeho PR manažerka s ním tráví spoustu času, a to, jak se ukázalo, nejen na oficiálních akcích. Jejich setkávání např. u Svěceného doma, proto budilo spoustu pochybností a pikantních úvah. Oba manželé i známý virtuos pak ale shodně tvrdili, že se žádná nevěra nekoná a vše jsou jen pomluvy.

Trávníčkovi se spolu začali objevovat na veřejnosti a zdálo se, že jsou spokojeni. Zdání ale někdy klame a na tu jejich spokojenost si posvítili dokonce i muži zákona. Policisty k sobě domů zavolala sama Trávníčková, která byla ten večer na akci Noc kostelů. Jak jinak než se Svěceným.

Ve hře je dítě

„Měla jsem strach o manžela a malého, neboť mi nereagoval na telefon a pak neotvírali večer,“ snažila se Monika vše zachránit s tím, že chtěla, aby policisté zjistili, zda je doma vše v pořádku. Dalším rozporuplným faktem celé situace je i to, že herec sám ohledně daného večera kontaktoval bulvár.

„Dnes v noci policie prohledala můj dům na udání Fialkové-Trávníčkové!“ stálo v jedné ze zpráv, které se rozhodl poslat novinářům a z jeho slov je patrné, že byl dost rozrušený.

Zdá se, že už nechce předstírat, že je vše růžové a rozhodl se přiznat, že jejich manželství má vážně problém. „Monika mi ještě vyhrožuje, že už syna neuvidím,“ bojí se Trávníček.

Volal o pomoc?

Je zvláštní, že podobná obava stála i v březnové zprávě od údajného hackera. Je dost dobře možné, že herec volal o pomoc už v březnu a jeho žena se jen snažila zklidňovat rozbouřené vody.

Tentokrát ale zřejmě už i jí došly síly a přiznala, že celou záležitost už řeší právně. Co bude dál? Jisté je zatím jen to, že situace na bojišti se mění každým okamžikem.

reklama

Komentáře