Moje sladké tajemství

Co od vás potřebuje partner?

Sama to znáte. Jakmile o vás chlap nejeví zájem, přepadá vás smutek. Stejně jako vy potřebujete péči a lásku, tak i váš partner. Ptejte se ho, jak se má a jak se cítí, jaký měl den? Bude za váš zájem vděčný. Pokud si přejete, aby vám více naslouchal, udělejte pro něj to stejné. Při tom se mu dívejte do očí. Je to důkaz, že vás zajímá, co říká. Muži na ženách milují smysl pro humor. Je to stejně, jako vy
zbožňujete, když vás dokáže rozesmát! Ukažte mu, že i vy si ze sebe umíte udělat
legraci.

Buďte pro něj čitelná

Spoustu lidí na partnerovi vytáčí nerozhodnost. Pokud po partnerovi něco požadujete, řekněte mu to přímo. Jedině tak může vyhovět vašim potřebám. Chozením kolem horké kaše ničemu nepomůžete a akorát docílíte toho, že vám nebudete rozumět. Pokud vedle sebe máte hodného, chápajícího a tolerantního partnera, pak máte vyhráno.

Dávejte mu najevo, jak si jeho a vašeho vztahu vážíte, a jak moc pro vás znamená. Stejně jako tato slova lahodí vašemu uchu, bude z nich nadšený i on.

Chválit, chválit, chválit

Dávejte mu najevo, že vás potěšil, a že jste na něj pyšná. Slova podpory jsou důležitá, a proto byste s nimi neměla šetřit. Povýšili ho v práci nebo se mu zkrátka jen něco povedlo? Nešetřete slovy chvály a uznání. Stejně jako tato slova zahřejí u srdce vás, tak i vašeho partnera. Čeká ho důležitá schůzka nebo musí zvládnout náročný úkol? Podpořte ho, jak nejlíp umíte. Dodáte mu tak odvahu a hlavně bude vědět, že jste na všechno dva a že s ním prožíváte jak všechny radosti, tak i strasti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden