Co ohrožuje její vztah s partnerem?

Mezi nimi už to nejspíš neklape tak jako dřív. Herečce Janě Strykové (41), která září v seriálu Slunečná, se i nadále pracovně velmi daří.

Mimo seriál natáčí také nový film s názvem Láska na špičkách, a na nedostatek kšeftů si tak nemůže ani trochu stěžovat.

I její partner Matěj Matuška (40), který se živí jako zvukař, může v této složité době naštěstí normálně pracovat. Možná se zdá, že partneři patří mezi šťastlivce, nicméně opak je pravda.

Přesně tohle nechtěla

Jana s Matějem mají malého syna Jáchyma (6), který letos v září nastoupil do první třídy. Bohužel se ale ve škole moc dlouho neohřál a nyní se učí z domova, stejně jako většina dětí.

Distanční výuka většinou probíhá přes videohovory, ke kterým studenti potřebují buď notebook, počítač, nebo alespoň mobil. Přesně před tím ale chtěla Jana svého syna ochránit.

Moderní technologie totiž neměla nikdy moc v lásce. Právě kvůli tomu se také tehdy přestěhovali do Krkonoš, aby si Jáchym užíval dětství venku v přírodě, a ne s telefonem v ruce.

Není tedy ani trochu divu, že z toho herečka byla tak podrážděná. Už si na to ale měla zvyknout. Syn zatím výuku zvládá, což je pro ni to nejdůležitější.

Jana se ale snaží soustředit především na svou práci. Chce pro svoji rodinu vydělat co nejvíc peněz, aby si mohly šetřit i na horší časy.

O vše se stará on?

Naštěstí si díky svým kšeftům přijde na pohádkové peníze a nemusí se tak bát, že by v nejbližší době nějak strádali.

Peníze ale nevydělává sama, přispívá i přítel Matěj. Ten si sice jako zvukař asi nevydělá tolik peněz jako známá herečka, ale přece jen se počítá každá koruna navíc.

Jana by ale podle všeho byla mnohem klidnější, kdyby byl Matěj víc v domácnosti a dělal práce, které ona často nestíhá.

Strykové se natáčení často prodlouží nebo jí do toho skočí další pracovní záležitosti a závazky, které nemůže odmítnout. Znamená to snad, že nechává veškeré povinnosti na svém příteli? Zatím to tak vypadá.

Má nervy na pochodu

Matuška Janě samozřejmě jistě rád pomůže, když něco nestíhá. Na druhou stranu si měl i trošku postěžovat, že toho je na něj v posledních měsících poněkud moc.

O jejich problémech se psalo už v době, kdy žili v Krkonoších. Tehdy Jana každý den dojížděla do Prahy za prací a vracela se většinou až pozdě v noci.

K Matějovi se také dostalo, že si Jana občas zašla na pár drinků s kolegy, a to ho mělo vždy vytočit doběla. Hádky tak měly být u nich doma na denním pořádku.

Matěj se možná domníval, že když se přestěhují zpět do Prahy, bude mít Jana na rodinu víc času.

To se ale očividně pletl, protože všechno má být stejné. Jak to chce Matuška řešit? V každém případě by si s Janou měl o všem v klidu promluvit

reklama
reklama