Co před všemi tajil známý rebel Kraus?

Nejenže mezi s sebou vedou souboj o popularitu moderátoři Leoš Mareš (40) a Libor Bouček (35), ale teď vyplouvá na povrch, že své zbraně proti sobě tasí i Jan Kraus (63) s Karlem Šípem (71)!

Kraus se totiž vysmál svému sokovi kvůli sledovanosti jeho pořadu Všechnopárty. Show Jana Krause se totiž objevuje v televizi ve středu večer, nikoliv v pátek, jak bývalo zvykem. Páteční večer je totiž vyhrazen sledují diváci právě Šípovu show.

Pustil se do Šípa

„Myslím si, že středa je mnohem lepší než pátek z jednoho prostého důvodu. Pátek je pro mladší lidi nemyslitelný,“ odhaduje správně Kraus. Zatímco těm starším, kteří se raději podívají na Šípa než na něj, páteční večer jistě vyhovuje. Ovšem posledních pár dnů se zdá, že Kraus zažívá krušné chvíle. Když se měl totiž před dvěma týdny odvysílat díl, do kterého si pozval jednoho z přeživších holocaustu Jiřího Brady (88), kterého odmítl vyznamenat prezident České republiky Miloš Zeman (72), televize Prima se rozhodla díl neodvysílat a zařadit ho do vysílání až o den později. Značně zcenzurovaný, samozřejmě. Naštvaný Kraus dal celý nezkrácený díl na svou internetovou stránku Show Jana Krause a začal uvažovat, že odejde se svým pořadem na jinou televizi! Proslýchá se, že na Nově by o jeho pořad měli zájem. Jak se Kraus rozhodne?

Karel Šíp

Styděl se za zuby

Nedávno vyšlo najevo, že patnáct let tajil, že má umělý chrup! Kvůli tomu, že je zapřisáhlý kuřák, byly jeho zuby bohužel křivé a žluté. A tak bylo jen otázkou času, kdy se u něj objeví paradentóza. „Protézu si pořídil až poté, co zjistil, že má paradentózu a zuby se mu začaly viklat. Bylo jasné, že o ně dříve nebo později přijde, a tak to vyřešil rázně a elegantně,“ prozradil zdroj z Krausova blízkého okolí. Ačkoliv nové zuby stojí obrovské peníze, taková investice se mu rozhodně vyplatila. Když se objevuje každý týden v televizi, musí zkrátka vypadat dobře. Na druhou stranu mohl důvod svého typického širokého úsměvu přiznat mnohem dříve a netajit se s tím dlouhých patnáct let.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden