Moje sladké tajemství

Co přibalit do taštičky na prodloužený víkend?

Takzvané eurovíkendy, kdy si vyrazíte třeba jen na tři dny do nějaké evropské metropole se staly za poslední roky velmi oblíbenými. Můžete ale klidně zůstat i v Čechách. Přinášíme vám pár rad, co si s sebou přibalit do menší kosmetické taštičky.

Čím menší, tím lepší Bez takové řasenky se ani při tom nejjednodušším nalíčení neobejdete. Její podlouhlý tvar ale často není zrovna nejskladnější záležitostí. Proto se příště v drogerii porozhlédněte po jejích speciálních malých provedení, které jsou jako dělané pro cestovatelky.

Krémová tvářenka umí vše Praktickým pomocníkem je také speciální krémová tvářenka. Tu můžete nejen použít při dodání zdravého odstínu vašim líčkům, ale hodí se i jako přirozené oční stíny nebo dokonce v nouzovém případě jako nenápadný lesk na rty.

Místo voňavky tester Velký flakonek vaší oblíbené voňavky není zrovna nejlepším parťákem na cesty. Zkuste se v parfumerii i na její menší provedení nebo jednoduše požádejte o malý tester, který se vám vejde do každé menší kapsičky.

Vydrží akorát tak tři dny..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden