Co přijde dřív, svatba, či miminko?

Jejich vztah má za sebou složitou zkoušku, přišel čas ho posunout?

Nedávno prošel vztah moderátorky Evy Perkausové (27) a podnikatele Ivana Hecka (38) zatěžkávací zkouškou. V jejich okolí se tak začíná šuškat, že se chystají udělat další krok!

Z toho, že má moderátorka hlavní zpravodajské relace na CNN Prima News Eva Perkausová (27) pověst sexbomby, nikdy neměla velkou radost. Pokud by se však stala matkou, bezpochyby by ji veřejnost začala brát daleko víc vážně. A jak se zdá, její partner, bohatý podnikatel Ivan Hecko (38), by vůbec nebyl proti.

Děti budou umět jazyky

Přestože ještě minulý rok Eva prohlašovala, že děti momentálně nejsou na pořadu dne, zdá se, že teď už přece jen trochu mění názor. Dokonce už má i rozmyšlené, jak svoje budoucí potomky budou s partnerem jednou vychovávat.

„Určitě na ně budeme mluvit plynně česky. Jsem zastáncem toho, aby dítě

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden