Můj čas na kafíčko

Co prozradí barva očí?

Můj čas na kafíčko

V pohledu očí se zobrazují naše pocity a nálady. Které oči jsou však ty nejupřímnější?

Oči jsou branou do duše. Proto také to první, co vás ve tváři druhého zaujme, je to, jak se na vás dívá, a barva jeho očí. Všímejte si, zda je jeho pohled upřímný, nejistý či podlý. A co odhalí barva jeho očí?

Zhruba 90 procent lidí na celém světě má oči hnědé barvy. Nejvzácnější barva očí na světě je zelená a žlutá a nejvíc očí modré barvy (až 99 procent) mají obyvatelé Estonska.

Na téma barevnosti očí a jejich provázanosti s naší duší a charakterem vzniklo ve světě už několikero studií. Pokud platí, že oči jsou okno do duše, co tedy o vás vlastně napovídají?

Světle hnědé oči

Obvykle se podobají barvě lískového ořechu nebo jantaru. Často se oříškově hnědé oči mohou změnit z tmavě zelené barvy na hnědou nebo mohou obsahovat různé odstíny obou barev. Lidi s

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden