Co prozrazují noční můry?

Probouzíte se často ze spánku celá vyděšená? Co vám říkají vaše strašidelné sny?

Víte, co vám chce sdělit vaše podvědomí, když vás pronásledují příšerné noční děsy, do kterých se čas od času ve spánku propadáte? A potom vám v tichu noci dlouho divoce buší srdce? Máme tu pro vás vysvětlení deseti nejstrašidelnějších snů.

K nočním můrám mají větší dispozice ženy. Třikrát větší pravděpodobnost děsivých snů mají také chudší lidé oproti boháčům. A také lidé hodně pracující, již často pociťují únavu a bolesti hlavy.

Mezi nejčastější noční můry patří pád z velké výšky, kdy se probudíte těsně před dopadem. Pak nejrůznější pronásledování nebo ochrnutí, kdy nemůžete hýbat nohama a rukama. Teprve potom ztráta či smrt blízké osoby.

Ztráta a zničení domova

Podobné sny jsou dost časté. Poničený či ztracený dům či byt, který vidíte ve snu, představuje vás jako člověka. To, jak ve snu vypadá váš domov, symbolizuje vaše vnitřní já a vnější podoba fasády znamená to, jak vás vnímá a hodnotí vaše okolí.

Někdo vás pronásleduje

Pokud ve snu musíte před někým zběsile prchat nebo odrážet útok, podvědomě voláte o pomoc. Musíte se zřejmě i v reálném životě vypořádávat s těžkými osudovými situacemi. Stojíte před

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře