Co říkalo Vinnetouovo srdce?

James Bond byl nudný chlapík. Ale jen dokud necvakla první klapka.

V jejích žilách nekolovala ani kapka indiánské krve, ale dokázala nás přesvědčit, že je tou nejkrásnější Indiánkou stříbrného plátna. Filmová Ribanna nás nepřestává okouzlovat už přes půl století.

S rodiči je to někdy těžké. To se takhle toužíte stát módní návrhářkou nebo bytovou architektkou, ale maminka vás honí na balet a hodiny herectví. V některých případech se to však přece jen může hodit. Pokud se nakonec stanete slavnou herečkou a v kinech vás obdivují miliony diváků. Přesně tak, jak to nakonec dopadlo s Kätherin Rose Derr z německého Wiesbadenu.

Patnáctiletá režisérova nevěsta

Začínající herecká novicka si první praxi odbyla v nenápadných roličkách a možná by v tom ještě pár let musela pokračovat, kdyby nepotkala svého osudového muže - režiséra Haralda Reinla (1908-1986).

Pravda, byl sice o třicet let starší, ale klapalo jim to spolu při natáčení i v soukromí. Když se o rok později brali, musela si dívka o dva roky

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden