Můj kousek štěstí

Co se děje s Lindou Rybovou? Mají o ni strach!

Mnohé stabilní páry showbyznysu se v poslední době rozpadají! Zařadí se teď mezi ně?

Herečka ze seriálu Ulice se podle některých svých kolegů i fanoušků téměř ztrácí před očima. Linda Rybová (48) prý navíc často chodí jako tělo bez duše, zamlklá, zamyšlená, bez nálady i energie.

Není se tak čemu divit, že se už objevily znepokojivé informace, lidé o ni zkrátka mají strach. Mluví se o tom, že za jejím trápením může být manžel David Prachař (65), s nímž jí to prý poslední dobou moc neklape.

Před časem se řešilo, zda herec náhodou neutíká od manželky za mladší milenkou. Už tenkrát se měla Rybová trápit. Není jasné, zda šlo jen o drby, nebo herečka partnerovi odpustila a začali s čistým štítem.

Pokud by platila druhá varianta a Prachař by se ani tak nepoučil, nikdo by se jí nemohl divit, kdyby byla skleslá kvůli tomu. Přece jen, i za ní před lety odešel od tehdejší manželky Dany Batulkové (66).

Už jednou ztratil hlavu kvůli mladší ženě a opustil rodinu. Ovšem nyní herce s jinou ženou zatím nikdo nenachytal, takže opravdu mohlo jít jen o drby nebo pokusy mezi ně vrazit klín.

Nezbývá než doufat, že herečka bude brzy zase rozdávat úsměvy na všechny strany. Vždyť tak ji mají fanoušci i manžel nejraději.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden