Můj čas na kafíčko

Co se děje u Tatiany Dykové za zavřenými dveřmi?

Můj čas na kafíčko

Co mají znamenat slova, že se nyní rozhoduje, kudy se vydá?

Má zatím za sebou velmi úspěšnou kariéru, slavná je už od dob dospívání. Herečka Tatiana Dyková (45) je podruhé vdaná, ale spekuluje se, že její manželství je v ohrožení.

To, že se z Tatiany Dykové (45), rozené Vilhelmové, stane jednou herečka, jí prý prorokovala její babička. Za tou jezdila na prázdniny do nejzápadnějšího cípu republiky: do Aše. Malá Tatiana jí předváděla různé scénky a ona se jim smála. Byla to babička spiklenecká a žádná lumpárna jí nebyla cizí.

Když například Tatianu přišli na Velikonoce vyšupat kluci, poradila jí, ať vyskočí oknem a uteče. Pouštěla vnučku i na odpolední diskotéky, a když pršelo, chodila jí vyzvednout s deštníkem. Herečka vzpomínala, jak už odmala chtěla být někým, kdo

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden