Co se musí stát, aby šla konečně na léčení?

Existuje nějaká šance, že by se mohlo dát všechno u Dagmar Patrasové zase do pořádku, nebo to nakonec skončí jednou velkou tragédií?

Na spočítání alkoholových eskapád DAGMAR PATRASOVÉ (66) by vám možná nestačily prsty na obou rukou. I když je nebezpečná sobě i okolí, léčbu prý odmítá. Co se musí stát, aby začala něco dělat?

Trápí sebe i své okolí, hlavně pak rodinu. Dagmar Patrasová (66) je přesto nepoučitelná. Ačkoli už má za sebou několik dopravních nehod pod vlivem alkoholu, odmítá si nechat pomoct od profesionálů.

Přitom už v roce 2018 si její manžel Felix Slováček (79) posteskl, že se s pitím potýká už dlouhé roky a neví si s ní rady. Od té doby se ale očividně nic nezměnilo a není to jenom on, kdo je na tom bitý, ale i jejich děti.

Například hvězda Ordinace v růžové zahradě Anna Slováčková (26) prý nemůže její excesy ani vystát, zřejmě i proto se tak brzy

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden