Co se s ní děje?

Naposledy se na veřejnosti objevila před šesti lety. Od té doby Jana Hlaváčová (81) žije v ústraní, daleko od svých přátel i bývalých kolegů. Stará se o ni její dcera Bára Munzarová (47) s manželem Martinem Trnavským (49). Kdykoli se jich někdo zeptá na zdraví bývalé herečky, obrní se hradbou mlčení. Co se za zdmi jejich domu ve skutečnosti děje?

Nic si nepamatuje

Podle jejích bývalých kolegů a přátel, kteří o ni dodnes projevují zájem, i když herečka na ně už zřejmě zapomněla, na tom Hlaváčová není vůbec dobře. Údajně celé dny jenom spí, a když se vzbudí, vůbec netuší, kde anebo kdo je. Dokonce se dost spekuluje o tom, že poslední dny už ani netráví doma, ale v léčebně pro dlouhodobě nemocné.

Dcera ji chrání před okolím

Jeden z jejích kamarádů se na ni prý chtěl v minulých týdnech přijít podívat, ale její dcera mu řekla, že to nepůjde a dalších pár týdnů také ne. A tak prý nabídl, že se staví začátkem září. K tomu se ale Munzarová údajně také stavěla odmítavě. Občas byla navíc Hlaváčová vídána aspoň na zahradě jejich rodinného domu, ale i tam už přestala chodit.

reklama
reklama

Komentáře