Můj kousek štěstí

Co se se Sabinou Laurinovou, proboha, stalo?

Patří mezi naše nejkrásnější herečky, lásku by jí každý přál.

Postavu má stále jako holčička, herečka ze seriálu ZOO však podle všeho dost trpí. Na zahájení letní sezony Divadla Kalich si totiž nešlo nevšimnout, jak obrovské pytle pod očima Sabina Laurinová (52) má.

Povídá se, že už je opět sama a samotu zahání prací, což už by vypadalo na velký úlet. Hodně lidí se shodlo, že by měla zvolnit, jinak se sesype.

Na druhou stranu se to radí snadno, jen málokdo totiž asi tuší, co blondýnka uvnitř prožívá. I když se snaží působit silně a pozitivně, podle mnohých je to jen póza, ze které navíc stále častěji vypadává.

V seriálu Sestřičky to jiskřilo mezi ní a Markem Němcem.

Odkopl ji další chlap?

Není to tak dávno, co se mluvilo o tom, že konečně našla chlapa, se kterým je jí dobře. Jenže je asi zase všechno pryč. Snad proto ten strhaný výraz ve tváři a známky únavy a nevyspání.

Pokud je za tím navíc další rozchod, tak to asi hodně bolelo. Nikdo by se nemohl divit, kdyby to herečku srazilo na kolena. Na chlapy prostě nemá štěstí.

Není žádným tajemstvím, že jí už několikrát ublížili. A když to konečně vypadá, že by mohla trefit na hodného muže, který ji bude mít rád, zase se z něj vyklube prevít?

Rezignuje už na vztahy?

Její první láska, herec Michal Dlouhý (55) ji kdysi údajně opustil kvůli mladší Lucii Vondráčkové (44). Rocker Josef Vojtek (58), s nímž má dceru, odešel za její kamarádkou Libuší (43). Nevyšlo jí to ani se zubařem, otcem druhé dcery, Karlem Kameníkem (57).

Spekulovalo se i o románku s kolegou Markem Němcem (43). A nakonec je tu partner Petr, kterého oficiálně nikdy nepředstavila a který si v době, kdy s ní chodil, prý udělal dítě s bývalou přítelkyní.

Herečce by nikdo nemohl mít za zlé, kdyby na chlapy rezignovala. Alespoň by si ušetřila trápení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden