Můj čas na kafíčko

Co stálo za návratem Petra Kolečka k Anetě Vignerové?

Můj čas na kafíčko

Ačkoliv spolu měli syna, on dlouho dával přednost své milence.

V nedávné době mohla veřejnost sledovat dramatické proměny vztahu mezi Anetou Vignerovou (36) a Petrem Kolečkem (40). Co přispělo k dobrému konci?

V roce 2009 zvítězila modelka Aneta Vignerová (36) v soutěži Miss. O účasti přitom nejprve vůbec neuvažovala. Přihlásila se tam jen proto, že jí zdravotní problémy zabránily v jedné zahraniční cestě. Vítězství ji nezaskočilo, jen zviditelnilo. Měla už za sebou dost zkušeností v modelingu.

Nejprve hudebník, potom dva fotbalisté

Svým titulem tak trochu lidi rozdělila. Přikládala to faktu, že je jiná než předchozí vítězky s modrýma očima a kudrnatými vlasy. Negativní reakce jí ale spíš vnitřně upevnily. Jak už to u vítězek Miss bývá, jejich osobní život se stává ostře sledovaným. Prvním vztahem, který budil pozornost,

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden