Co to ta Bára proboha vyvádí?

Tropický ráj? Noční můra!

Hvězda Slunečné Barbora Jánová (32) přišla přes noc o všechno! Vyřadili ji z reality show Survivor a mimoto se s ní rozešel přítel Ladislav Ondřej. Bára zažívá zlé období...

Kde jsou ty časy, kdy Bára zářila ve Slunečné, kde byly adrenalinové jen okamžiky, kdy se jí její surový seriálový manžel pokoušel dát facku! V novém roce zažívá peklo. Vzhledem ke své nebezpečně dobrodružné povaze naskočila do reality show.

Zatímco kolegyně Eva Burešová (28), Lucie Polišenská (35) či Tereza Brodská (53) se jednoduše přesunuly do seriálu ZOO, Bára, která se chce stále rozvíjet a hledat svoje hranice, zvolila pobyt v daleké cizině mezi hady, pavouky a v blátě. Neměla to dělat!

Vyřadili ji

Na show se dva měsíce připravovala. Tvrdě cvičila, posilovala, dbala i na psychickou přípravu, v čemž jí pomáhal mentální kouč. „Strach mám, snažím se nepřipouštět si ho,“ povzdechla si. „Bude to velká výzva.“ Strach cítili i její blízcí. Ale mohou si zhluboka oddechnout, hvězda Slunečné je zpátky.

Dlouho v soutěži nevydržela, „padáka“ dostala překvapivě brzy. „Zestárla jsem asi o deset let, a zešedivěla,“ vzkazuje k smrti unavená herečka zvědavým fanouškům. „Nicméně Survivor byl pro mě jedním z nejlepších životních zážitků,“ ubezpečuje

Sbohem, Láďo

A aby toho chudinka Bára neměla málo, ukázalo se, že láska s kolegou Ladislavem Ondřejem (30) je minulostí. V Praze na letišti na herečku čekala jen kamarádka, která jí hlídala pejska - Láďa se neukázal. Rozešli se zřejmě před Bářiným odletem do Dominikánské republiky.

Někteří soutěžící si ostatně stěžovali na hereččinu náladovost a nesoustředěnost, což svědčí o tom, že měla hlavu plnou starostí. Vztah se sympatickým hercem z Ordinace v růžové zahradě bohužel vydržel jen půl roku. Teď je konec.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden