Můj kousek štěstí

Co udělá hlavní hvězda Slunečné?

Tvůrci slavné Slunečné od počátku tvrdili, že seriál nepatří mezi tzv. nekonečné. Třeba taková Ulice si přitom na tomto označení přímo zakládá. Slunečná má ale skončit letos. Možná by to pro Marka Lamboru bylo vysvobození.

Mladý, nadějný herec je dnes tak úzce spojován s rolí cílevědomého milionáře Marka Linharta, že je pro diváky dost obtížné si ho představit v nějaké zcela odlišné roli. A co hůř – je to těžké hlavně pro nějaké další a renomované pány režiséry. Zbylo na něj pár vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas, kde ovšem samozřejmě nebyl příliš k poznání, kromě toho taková „role“ se nikdy do paměti diváků nevryje a do historie kinematografie už vůbec ne.

Byli by hlupáky!

Možná, že bude všechno jinak. V showbyznysu to jde rychle, jak jsme se mohli ostatně nedávno přesvědčit, když producenti Ordinace v růžové zahradě, jejíž nekonečnost se zdála neotřesitelná, rozhodli a nedávno oznámili, že donekonečna proplétaný příběh definitivně skončí, hlavně kvůli prohranému boji s konurenční Slunečnou, tento rok.

Kdoví, co bude s Ulicí a kdoví, zda tvůrci Slunečné dodrží slovo a sbalí krám. Pokud bude sledovanost nadále bourat strop, je pokušení velké a byli by to… hlupáci. Lambora ovšem nemá zcela určitě „smlouvu na dobu neurčitou“ a v případě prodloužení té současné nastane nevyhnutelné licitování o výši nového honoráře.

Za oběť si musí nechat zaplatit

Mladík, který coby podnikatel Janek Linhart miliony hází, jen to hvízdá, přičichl k mamonu. A ani jeho skutečná herecká gáže není jistě žádná almužna. Ale coby hlavní hvězda Slunečné si bude v případě pokračování moci říct o ranec! Tipněme si, že to v případě prodlužování seriálu skutečně udělá. Pokud se má v téhle „mýdlové opeře“ zahrabat a riskovat, že navždy zůstane jen Jankem, co je obdivován všemi krasavicemi, které se před kamerou mihnou, tak ať to tedy stojí za to…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden