Co všechno se děje v zákulisí StarDance?

Nová jubilejní řada StarDance odstartuje 12. října a potrvá do 14. prosince. Všechny taneční páry a také nové členy poroty už známe. Jedním z nich bude bavič Richard Genzer (52). Jeho účast už nyní vzbuzuje velké pozdvižení. Kdo jde komu po krku?

Všichni milovníci taneční soutěže StarDance už se těší na další ročník. V jubilejním 10. ročníku se česká televize rozhodla obměnit i tým profesionálních tanečníků.

Při tréningu se zhroutila vyčerpáním

V nové řadě StarDance se objeví oblíbená sportovkyně Gabriela Koukalová (29). Bude mít v soutěži úspěch, nebo ji diváci rovnou vyřadí? Po skandálech, které ztropila, se její šance na vítězství nezdá moc reálná, což způsobila zřejmě její kniha Jiná Gabriela Koukalová. U lidí už není tak oblíbená jako v době své slávy, kdy ještě dělala biatlon.Nyní kolem ní znovu zavládl rozruch. Fanoušci soutěže jsou totiž velmi znepokojeni tím, že bude tančit právě Koukalová. Gabriela teď poctivě trénuje a podle všeho to dost přehání, protože se snažila trénovat každý den až šest hodin. Z toho se prý zhroutila a musela si na chvíli vydechnout, zvolnit a trénovat méně. Vůbec kolem Koukalové vyplouvají na povrch i různé informace, třeba ta, že tančit moc neumí a z tanečních ji údajně vyhodili kvůli její punkerské vizáži.

Prolévá pot a krev

V soutěži také uvidíme známého rybáře Jakuba Vágnera (37). Jak si asi povede, když byl zvyklý celý život trávit v přírodě a lovit ryby? Asi moc dobře ne, když už teď se o něm proslýchá, že je totální poleno a sám přiznal, že moc tančit neumí. Na trénincích prý doslova prolévá pot a krev. Je z toho prý úplně zničený. Na rozdíl od Koukalové prý trénuje jen 2x za týden asi 3 hodiny denně. Navíc prý taneční soutěž nikdy nesledoval a přihlásili ho tam jeho rodina.

Kdo má největší šanci na vítězství?

Dalším účastníkem je neznámý, ale na internetu velmi úspěšný youtuber Karel Kovář (22). Dále uvidíme i spisovatelku Radku Třeštíkovou (38), o níž se zase říká, že je nafrněná. Takže u diváků asi moc oblíbená nebude. První zpěvačkou, která letos bude usilovat o titul královny StarDance, je černošská zpěvačka Tonya Graves (49). Ta by mohla diváky zaujmout. Je dost extravagantní a jako zpěvačka má i taneční zkušenosti. Naději na vítězství tak rozhodně má. O vítězství v letošní StarDance bude bojovat i několik herců. Třeba Veronika Khek Kubařová (32) známá hlavně z pohádek, Miroslav Hanuš (56) či Matouš Ruml (33). Diváci uvidí i redaktorku zpravodajství ČT Noru Fridrichovou (41), která je velký dříč a tréninky bere smrtelně vážně.
Otázkou zůstává, jestli to se svou křehkou figurou zvládne a nezkolabuje. Jako typická vítězka rozhodně nepůsobí, ale je hodně snaživá. Posledním účastníkem letošní StarDance je hudebník Ondřej Ládek (39), kterého většina z nás zná pod hudebním pseudonymem Xindl X.

Terčem ostré kritiky

V soutěži také dojde ke změně poroty. Místo přísného Radka Balaše (53) či tanečníka Zdeňka Chlopčíka (62) usednou v porotě tanečník Jan Tománek (42) a bavič Richard Genzer (52), kterého si vyžádalo vedení soutěže, protože je zábavný a hlavně je vystudovaný tanečník.To si ale nemyslí diváci. Soutěž se totiž dosud díky moderátorům Markovi Ebenovi (61) a Tereze Kostkové (43) nesla ve znamení noblesy a elegance, zatímco Genzer je z pořadu Partička známý svým drsným smyslem pro humor.

Fanoušci se tak zlobí, že nejsou na jeho vulgární humor zvědaví. Všichni se shodují v tom, že Geňa do poroty zkrátka nepatří. Mnozí si navíc připomínají jeho slova, že standardní společenské tance „k smrti nenáviděl“, a proto jim vůbec nerozumí. Takže podle nich je zvláštní, aby soutěžící hodnotil právě on. Uvidíme, jak si povede.

Komu se nechtělo na parket?

Zatímco Richard nabídku v StarDance rád přijal, objevily se hvězdy, které účast odmítly. přestože dostat se do soutěže je vyloženě konkurenční boj. Najdou se ovšem tací, kteří tančit buď nechtějí, nebo zkrátka nemohou. Účast odmítla například herečka Simona Babčáková (46) a na parket se údajně nechtělo ani herečce Nikol Štíbrové (32), Liboru Boučkovi (38) nebo Kláře Melíškové (47). Takové odmítnutí prý nebývá časté, ale čas od času se objeví.

Mají snad spolu tajné pletky?

Zdá se, že v soutěži se rodí nový milenecký pár. Jde o rybáře a jeho tanečnici Michaelu Novou. Vágner jí prý přijde velmi sympatický a moc se jí zamlouvá, protože stejně jako ona rád cestuje.
„Jsem vášnivá cestovatelka, takže bych chtěla nahlédnout do Jakubova světa,“ řekla tanečnice. Dokonce prý by s ním chtěla odjet na dobrodružnou expedici. Ze seznámení měla údajně skvělý pocit a stejně to prý cítí i rybář. Budou spolu chodit?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama