Moje šťastná hvězda

Co všechno udělá, aby si ho udržela?

Narazit na ni na ulici, možná ji ani nepoznáte. MARKÉTA DĚRGELOVÁ (35) totiž radikálně změnila vizáž. Co za tím je? 


Dlouhá léta jsme ji mohli vídat s nádhernými kudrnatými vlasy. Vždyť i na ně kdysi Markéta Děrgelová (35) ulovila lamače ženských srdcí Vojtěcha Dyka (37). Teď ale hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 všechny pořádně překvapila.


Pochlubila se totiž zbrusu novým účesem. Po křehké kučeravé herečce ale jako kdyby se rázem slehla zem. S krátkým mikádem se změnila k nepoznání a i její kadeře jsou pryč. Proč se ale rozhodla pro takovou proměnu, která podle fanoušků navíc nebyla zrovna z těch nejšťastnějších? 


Dostavila se u nich první vážná manželská krize?

Všechno musí být podle něj?

Spekuluje se o tom, že to není jen proto, aby měla vzdušnější sestřih, nýbrž v tom má prsty její manžel. V červnu oslavila brunetka se svým manželem Patrikem Děrgelem (33) už třetí výročí svatby. Loni se jim narodilo druhé dítko, dcera Mira. Děrgelová se ale několikrát prořekla, že jejich soužití není zrovna ideální. 

O jejího manžela je stále mezi ženami zájem.

Vadí jí, že má spoustu fanynek?

Sice nebyla konkrétní, ale dost možná jí není příjemné, jak moc stále na Patrika dorážejí jeho fanynky. Jako by si vůbec neuvědomovaly, že je ženatý a má rodinu. A možná se tak Děrgelová bojí, že by jednou podobné fanynce mohl její manžel podlehnout, a proto dělá vše proto, aby se mu líbila.

Teď je to změna střihu vlasů, příště to může být něco jiného. Takhle se mu totiž neokouká a zůstane pro něj stále zajímavá. Jestli ale natolik, že Děrgel nebude mít potřebu užívat si jinde, to ukáže teprve čas. Markéta tomu ale věří.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden