Můj čas na kafíčko

Co všechno vám kazí váš VZTAH?

Co když si partnerství ničíte nevědomě a chováte se k mužům tak, že z toho šílí?

Stále dokola se vám v životě opakují situace, kdy vás ve vztahu s muži něco rozčiluje k nepříčetnosti? Co když si za to ale můžete sama? Víte, co mužům nejvíc vadí? Podívejte se na 8 ohrožujících situací a zjistěte, na co si dát pozor!

Hádky nejsou žádný sport

Hádáte se vlastně docela ráda? A ještě radši svého muže vytáčíte? Že jste to nikdy neudělala? Stačí se jen zamyslet. Většinou hádky začnou právě malou prkotinou, která by jindy za hádku nestála, ale proč to nerozvést, když můžete pozorovat, do jakých krajností jste schopna zajít a jak na to reaguje partner. Pozor ale, abyste to nepřehnala a nezůstala sama.

Neduste se navzájem

Nechat si ve vztahu svůj prostor je důležité. Máte tak pocit svobody, a když dorazíte po dlouhém dni domů, máte si o čem povídat. Není nutné dělat všechno spolu. Každý z nás by měl mít své zájmy a přátele, a pokud má chlap rád jednou týdně hospodu s kamarády, není nutné mu to vyčítat nebo ho bombardovat esemeskami, kdy už přijde domů.

Vynucování si pochvaly

„Nemám v tom novém svetru velké břicho?“ Spousta žen se muže ptá podobně. Jenže tím můžeme chlapy pěkně štvát. Tyto dotazy je dokážou vytočit a nás jejich reakce paktaky. Když neuslyšíme to, co chceme, jsme naštvané. Až si příštěpořídíte nové oblečení nebo boty, hlavně se proboha neptejte partnera, jestli v těch lodičkách nemáte tlusté kotníky.

Přehnaná péče je otravná

Muži nesnášejí, když se k nim chováte jako k malým dětem. Ne že byste jim otírala olíznutými prsty špinavou tvář, ale neustále je
kontrolujete: „Jedl jsi něco v práci? Nepotřebuješ kapesník? Uprav si ten límeček!“ Tím je doháníme k šílenství. Připadají si jak
pod drobnohledem a to i z největšího flegmatika udělá naštvaného cholerika.

Stereotyp zabíjí

Je důležité na vztahu pracovat a podnikat společné věci, jinak vše zaběhne do každodenních kolejí a muže to brzy přestane
bavit. Pusa na dobré ráno, druhá na dobrou noc a to je celá vaše blízkost za dlouhé roky? Proč byste nemohli vyrazit i po letech manželství na rande se vším všudy? Důležité je, abyste se na sebe těšili a toužili po společném čase.

Srovnávání s ostatními

Máte ve svém okolí známé páry, které podle vás mají ve vztahu mnohem více vášně, podnikají společné výlety, jezdí na dovolené a tak nějak prostě více žijí? Možné to je, ale pořád to svému muži nepředhazujte, jinak začne mít nepříjemný pocit, že je neschopný. Nebo naopak budete špatná vy, že s tím neustále obtěžujete a srovnáváte ho s jiným!

Divoké a žárlivé scény

Často žárlíme ne proto, že nevěříme partnerovi, ale proto, že nevěříme sobě! Nejhorší na tom je, že si to neuvědomujeme. Mít dostatečné sebevědomí a věřit si, že jste ta, po které váš muž touží, je někdy těžké. Když si začnete věřit, přestanete se bát ve chvíli, kdy muž vyrazí na večírek či setkání se spolužáky, kde budou i ženy.

Nedělejte dlouho uraženou

Také vás naštve, když váš manžel neudělá ihned něco, co si přejete, protože na to prostě zapomene nebo zrovna nemá náladu?

A pak, když už má snahu vše napravit, neustále uraženě opakujete: „Ne, už nechci, už nemusíš, nenamáhej se!“ Tak na to raději rychle zapomeňte. Vydrží to párkrát, ale pak se chlap také může sbalit a odkráčet pryč.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden