Co vyčítá ministr Stropnický své ženě v ložnici?

Před svatbou mu navrhla tvrdou předmanželskou smlouvu!

Když se Veronika Žilková (58) a Martin Stropnický (63) brali, bylo to pro oba dva už třetí manželství. Vypadá to, že vztah populární herečky a oblíbeného herce a politika je konečně tím, co celý život hledali!

Veronika Žilková vyrůstala v rodině s tradičními křesťanskými hodnotami - však také v době dospívání nechtěla být herečkou, ale misionářkou! Její otec, známý pedagog a flétnista, který pro ni byl celý život vzorem, vedl své děti přísně, ale s láskou.

Nejspíš tehdy už se v hlavě budoucí herečky usadilo přání mít jednou velkou rodinu s mnoha dětmi. To se jí sice povedlo, ale prošla si postupně manželstvími. Až v tom třetím, s hereckým kolegou, diplomatem a politikem Martinem Stropnickým nejspíš už

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden