Co závidí své kolegyni?

Kráska ze Slunečné JANA STRYKOVÁ (42) zřejmě nemá dost. Nedávno se totiž začalo proslýchat, že si přeje ještě jednoho potomka.


Hvězda primáckého projektu má před sebou důležitý životní krok. Herečka Jana Stryková (42) už má prý nějakou dobu přemlouvat svého přítele, zvukaře Matěje Matušku (41), k dalšímu miminku. Přitom to není tak dávno, co se nechala slyšet, že jí jedno dítě bohatě stačí.


Doma má syna Jáchyma (7), z toho už je ale velký školák a maminku vyhledává stále méně. A právě to mělo herečku dost zaskočit. „Když vidím, jak můj syn roste, připadám si staře,“ prohlásila.


Jako dvě hrdličky. Matěj Matuška a Jana Stryková. Matěj už prý druhé dítko nechce.

Proč se ještě nevzali?

Má to ale jeden dost velký háček. Její partner si totiž už další dítě údajně nepřeje. A asi se není čemu divit. Matěj má ještě dítě z předchozího vztahu a rád by tak asi měl konečně víc klidu. To ale není všechno, nejenže s ní nechce mít Matuška další ratolest, nechce si ji prý ani vzít za ženu.

Jana sice dělá, že jí to ani trochu nevadí, svým kolegyním si ale měla už několikrát postěžovat, že ji to velice mrzí. Která žena by se aspoň jednou v životě nechtěla stát nevěstou. Před lety dokonce přiznala, že jí partner ani nekupuje květiny, tak se vždycky musí podarovat sama. 

Závidí ostatním

V zákulisí Slunečné se proslýchá, že má svým kolegyním závidět. Hlavně tedy Evě Josefíkové (31), kterou porod zanedlouho čeká. Chtěla by prý znovu nakupovat malé oblečky, hračky a vybavovat dětský pokojíček. Jenže o tom si může nechat leda tak zdát.

Pokaždé když o tom začne u nich doma řeč, Matuška se má urazit a odejít raději do jiného pokoje. Je už na tohle téma očividně alergický. Má tak jejich vztah vůbec cenu? Vypadá to totiž, že Jana vychází Matějovi neustále vstříc, zatímco on si jejích potřeb a přání vůbec nevšímá.

Možná by jim prospělo, kdyby šli alespoň načas od sebe a ujasnili si, co od života jako pár očekávají a kam by jejich kroky měly směřovat. Už i její kamarádky jí to měly několikrát naznačit.  Poslechne je nakonec Stryková, nebo zůstane se svým zvukařem?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden