Můj čas na kafíčko

Co znamenají stejná čísla?

Můj čas na kafíčko

Když se vám stane, že se podíváte na hodinky a vidíte stejná čísla, je to znamení!

Také se vám někdy stává, že vidíte shodu čísel na hodinkách? Někdo tomu nepřikládá vůbec žádnou váhu, ale jiný v tom spatřuje jasné předurčení, mystický význam a tajný smysl, který je žádoucí vyslyšet. Co vám chtějí sdělit opakující se číslice?

Každá číslice má svůj smysl a magický význam. Jestliže se opakují, znamená to, že se vám vyšší síly a andělé pokoušejí skrze čísla něco sdělit. Numerologie, nauka o číslech, radí tato poselství neignorovat. Pokud stále častěji vidíte na hodinách shodu čísel, je možné, že přehlížíte něco důležitého pro svůj život.

Věštci tvrdí, že zvláštní pozornost je třeba shodě čísel věnovat v úterý a ve čtvrtek, neboť právě v tyto dny se poodhrnuje

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden