Co zničilo tuhle lásku? Nevěra, anebo drogová závislost?

Málokdo ví, že si Vilma Cibulková (57) přála být učitelkou v mateřské školce. Studovala střední pedagogickou školu, záhy však zjistila, že ji to víc než k dětem táhne k literatuře a poezii.

Odmala vášnivě četla. Ruku v ruce s tím kráčela láska k recitaci, vyhrávala dobové recitační soutěže. Nejmladší ze tří sester vyrůstala v západočeském Jakubově u Ostrova nad Ohří, drsném pohraničním kraji.

Tatínek se těšil, že se narodí kluk, na svět přišla zase holka. Tatínek měl pro chlapečka připravené jméno Vilém, sám se tak jmenoval, a tak děvčátko dostalo jméno Vilma. Rodiče se měli rádi, nicméně tatínek

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden