Courtney Cox si dobrovolně hyzdí svůj krásný obličej

Změnila se k nepoznání!

Touha po mladistvém vzhledu se COURTNEY COX (51) příliš nevyplatila. Díky plastickým operacím sice nemá na obličeji jedinou vrásku, svoji krásu ale pomalu ztrácí a začíná vypadat jako někdo úplně jiný.

Estetickou chirurgii si hvězda kultovního seriálu Přátelé oblíbila už před lety. Sem tam se zbavila vrásek v obličeji injekcí plnou botoxu, jindy si nechala trochu přifouknout rty a za sebou má údajně také operaci očních víček.

Nemalé peníze a bolest vždy stály za to a krásná herečka opouštěla kliniku o několik let mladší, s dokonale vyhlazeným obličejem. Jenže nic netrvá věčně a vypadá to, že Courtney svůj boj s časem pomalu začíná prohrávat.

Ne že by na ni už neplatil botox a vrásky se opět začaly objevovat, ale její obličej už zkrátka není schopný mimiky. Zapadlé oči, hladké čelo, plné tváře a křečovitý úsměv. Takhle vypadala seriálová Monica na akci, kde se naposledy objevila.

Přitom stále tvrdí, že si mladistvý vzhled udržuje pouze díky lázeňským procedurám a na plastiku by v životě nešla už kvůli svému partnerovi. „Nelíbí se mu, když všechny ženy vypadají stejně. Na botoxu jsem byla, ale to je všechno,“ popírá vehementně další zákroky, které jsou ale k její smůle už velmi znát.

Změna k horšímu Snažit se uživit jako herečka v Hollywoodu znamená být neustále pod tlakem nejen. médií, ale také stále přibývající konkurence. Není divu, že si většina žen z filmové branže nechá čas od času napnout pleť či odsát trochu tuku. Ovšem nic se nemá přehánět a přestože Courtney má svou silnou základnu fanoušků, na sociálních sítích se u jejích nových fotografií objevily nejrůznější komentáře, v nichž si lidé stěžovali, že chtějí zpátky seriálovou Monicu, tahle žena se jí prý už vůbec nepodobá.

Nejen v Přátelích, ale i v reálu je přitom její nejlepší kamarádkou JENNIFER ANISTON (47), která jako by stárnutí opravdu zastavila. Na rozdíl od Courtney ale stále vypadá přirozeně a absenci na plastické chirurgii jí svět rozhodně věří více.

Jennifer byla už podruhé za sebou vyhlášena nejkrásnější osobou světa, a tak by možná mohla své kamarádce poradit, jak na to. Botoxové injekce očividně nebudou to pravé.

reklama
reklama

Komentáře