Dá přednost vytouženému klidu? Chce na odpočinek?

Je pracovitá, ale zdraví by si měla víc vážit.

Patnáct let už ji diváci Ulice vídají téměř denně na obrazovkách. Herečka Jaroslava Obermaierová (75) je nikdy nezklamala.

Během posledních let měla zlomený kotník, naštípnutý obratel, prodělala záhadnou nemoc, kvůli které zhubla 17 kilogramů, to všechno ji ale neodradilo od práce.

Prodělala také koronavirus, který se jí naštěstí podařilo překonat bez větších obtíží. Už jistě cítí, že by se měla víc šetřit, a scenáristé jí ulevují tak, že její postava často sedí. Přesto jsou pro ni finance pořád motivací k natáčení Ulice.

Uvítala by, kdyby si syn našel nějakou slečnu.

Musí živit syna

Kdysi přiznala, že by z důchodu nevyžila, přece jen táhne domácnost v Praze a ještě chalupu. Rekonstruovala ji třicet let a tráví na ní veškerý volný čas. Zamilovala se do ticha, do přírody a líbí se tam i jejímu novému čtyřnohému miláčkovi, čivavě Vašíkovi.

Herečka též finančně podporuje syna Jaroslava (40), jenž jako malý prodělal několik onemocnění a dodnes má potíže s dechem a psychikou. Žije s matkou a oba jsou na sobě vlastně závislí.

Přátele nevyhledává

Ač měla nedávno 75. narozeniny, žádné oslavy nepořádala. Ani se nesešla s kolegy. Vypadá to, jako by už si opravdu chtěla dát hereckou pauzu. Podlomené zdraví si zřejmě vybírá svou daň, ale naštěstí není sama.

Syn se o ni stará a byl to on, kdo ji před lety našel v lese, když na ni při procházce spadl strom. Na oplátku ho herečka pořád kontroluje. Jednou se svěřil, že se nemůže ani zdržet na nákupu, protože mu hned máma volá a zjišťuje, kde je. Má o něj velkou starost a syn je jejím hnacím motorem. Jak dlouho to ale ještě vydrží?

reklama

Komentáře